Група компаній " АІС " пропонує своїм Клієнтам стати учасниками Програми Автолояльності

Як стати учасником:

1. Придбати автомобіль будь-якої марки в АІС та отримати картку учасника Програми Автолояльності.
2. Придбати одноразово товари або послуги в автоцентрах, магазинах запчастин, СТО, на суму понад 500 грн.

Співробітник, обслуговуючий Вас, запропонує заповнити спеціальну анкету і видасть Вам персональну картку учасника Програми Автолояльності АІС з буклетом, що містить інформацію про всі її переваги та умови.

Де діють знижки?
Як учасник Програми Автолояльності Ви можете отримати знижку:
-- на придбання кожного наступного автомобіля будь-якої марки у автоцентрах Групи компаній " АІС " за умови покупки першого в нашій мережі;
-- на придбання послуг сервісу на кожній станції автосервісу Групи компаній АІС;

-- на придбання запасних частин в кожному магазині запчастин або СТО Групи компаній " АІС;
-- на придбання страхових полісів страхової компанії " Український страховий стандарт, представників якої Ви можете знайти в Автоцентрах ЦК АІС

Які бувають карти?
Карти Програми Автолояльності можуть бути трьох номіналів: Silver, Gold, Platinum.

Номінал картки визначає розмір знижок, одержуваних Вами при покупці товарів і послуг.
-- Умова отримання карти Silver: при покупці в Групі компаній АІС автомобіля або при разовій покупці товарів/послуг на суму понад 500 грн.
-- Умова отримання карти Gold: при покупці в Групі компаній АІС другого автомобіля або при разовій покупці товарів/послуг на суму від 10 000 грн. (сума покупки автомобіля і вартість набутого страхового продукту не враховується) або накопиченні цієї суми при оплатах карткою Silver (вартість страхових продуктів не додається при накопиченні).
-- Умова отримання карти Platinum: при покупці в Групі компаній АІС третього автомобіля або при разовій покупці товарів/послуг на суму від 20 000 грн. (сума покупки автомобіля і вартість набутого страхового продукту не враховується) або накопиченні цієї суми при оплатах карткою Silver або Gold (вартість страхових продуктів не додається при накопиченні).