АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ

В автоцентрі Renault «АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ» цінителі бренду отримають можливість скористатися повним спектром послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів марки Renault.

Кожен клієнт, хто переступав поріг автоцентру «АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ», потрапляє в прекрасну атмосферу: великий вибір моделей Renault, привабливі ціни, вигідні умови кредитування і страхування, висококваліфіковане обслуговування. Усі відвідувачі автоцентру гарантовано отримають європейський рівень обслуговування.

Дилерський центр «АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ» створений за концепцією 3S (sales, service, spare parts – продажу, сервіс, продаж запасних частин) і дозволяє клієнтам отримати весь спектр послуг в одному місці. Затишний шоу-рум, сервісна станція і можливість придбання запасних частин перетворюють купівлю та експлуатацію автомобіля Renault в справжнє свято.

Консультанти з продажу пройшли спеціальне навчання у імпортера, компанії Renault в Україні і завжди готові надати необхідну допомогу щодо вибору автомобіля, підбору аксесуарів, а також запропонувати найбільш оптимальні умови фінансування і страхування. До послуг клієнтів – вигідна кредитна пропозиція за програмою Renault Finance-лідера на українському ринку автокредитування і лізингова програма Renault Leasing.

Сервісна станція площею майже. може обслуговувати до 40 автомобілів в день! Тут розташовані 12 постів, серед яких пост діагностики електронного обладнання, ділянка шиномонтажа і балансування, пост розвалу сходження. Фахівці сервісної станції мають багатий досвід роботи, і використовують інструменти та обладнання найвищої якості від провідних світових виробників. Всі клієнти автоцентру також можуть скористатися послугами автомийки.

Корпоративні стандарти Renault строго витримані у всіх аспектах діяльності автоцентру – від дизайну шоу-руму до рівня якості обслуговування. Провести час в очікуванні оформлення покупки клієнти автоцентру зможуть в комфортній зоні очікування. Там же є і дитячий куточок для самих маленьких автомобілістів.

Автоцентр Renault «АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ » чекає вас:
м. Запоріжжя, вул. Глісерна, 16 (р-н Дубового Гаю), телефон (061) 280-30-06; e-mail: adamantmotors@gmail.com