Процедура покупки нового автомобіля з використанням «трейд-ін» проста:

Ви є власником легкового автомобіля віком до 10 років, будь-якого бренду і будь-якої країни виробника і хочете придбати новий автомобіль. Вам потрібно відвідати один з більш ніж 50 салонів Групи компаній «АІС» і вибрати новий автомобіль, який Ви хочете придбати.

Ви звертаєтеся до менеджера нашого Автосалону з питанням про придбання нового автомобіля за допомогою послуги трейд-ін надаєте інформацію про автомобілі з пробігом, яким Ви володієте. Менеджер Автосалону протягом 15 хвилин надає Вам попередню оцінку вартості Вашого автомобіля з пробігом.

Якщо Вас влаштовує оціночна вартість – призначається дата і час проведення діагностики автомобіля на СТО Автоцентру Групи компаній «АІС», де Клієнт планує купити новий автомобіль.

У процесі діагностики перевіряються документи на Ваш автомобіль з пробігом, проводиться його повна діагностика та узгодження з Клієнтом ціни викупу. В середньому це займає не більше однієї години!

У разі позитивної домовленості між Автоцентром Групи компаній «АІС» і Вами про викуп автомобіля, оформляються документи на викуп автомобіля з пробігом і покупку нового . Ви отримуєте рахунок на доплату за новий автомобіль.

Ви знімаєте свій автомобіль з обліку, оплачуєте доплату за новий автомобіль, а знятий з обліку автомобіль з пробігом здаєте на склад Автосалону. Вітаємо – Ви отримуєте новий автомобіль!

Список необхідних документів власника автомобіля для проведення викупу: паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт автомобіля, сервісна книжка та інші документи, що підтверджують сервісну історію автомобіля (якщо такі є і автомобіль знаходиться на гарантії), нотаріально оформлена заява від дружини (чоловіка) із згодою на відчуження автомобіля, довідка МРЕВ про зняття автомобіля з обліку для продажу.