АІС Запоріжжя

В автоцентрі Renault «АІС Запоріжжя» цінителі бренду отримають можливість скористатися повним спектром послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів марки Renault.


12.12.2012 – гарна дата для важливих подій. Саме в цей день в місті Запоріжжі відбулося офіційне відкриття автоцентру Renault Групи компаній «АІС» – «АІС Запоріжжя». Автоцентр «АІС Запоріжжя» став п'ятим комплексом, який на правах офіційного дилера Renault Група компаній «АІС» відкрила протягом останнього року.

Починаючи з вересня минулого року автоцентри Renault Групи компаній «АІС» відкрилися в Чернігові, Одесі, Києві та Донецьку. Всього за 11 місяців поточного року салони Групи компаній «АІС» реалізували понад 700 автомобілів марки Renault.
 


Кожен клієнт, хто переступав поріг автоцентру «АІС Запоріжжя», потрапляє в прекрасну атмосферу: великий вибір моделей Renault, привабливі ціни, вигідні умови кредитування і страхування, висококваліфіковане обслуговування. Усі відвідувачі автоцентру гарантовано отримають європейський рівень обслуговування.

Дилерський центр «АІС Запоріжжя» створений за концепцією 3S (sales, service, spare parts – продажу, сервіс, продаж запасних частин) і дозволяє клієнтам отримати весь спектр послуг в одному місці. Затишний шоу-рум, сервісна станція і можливість придбання запасних частин перетворюють купівлю та експлуатацію автомобіля Renault в справжнє свято.

У просторому шоу-румі площею 350 кв. м. представлені 8 автомобілів, серед яких флагмани бренду: моделі Renault Fluence, Renault Duster, Renault Sandero. А також популярні моделі Renault Logan, Renault Megane, Renault Koleos і ін.

Консультанти з продажу пройшли спеціальне навчання у імпортера, компанії Renault в Україні і завжди готові надати необхідну допомогу щодо вибору автомобіля, підбору аксесуарів, а також запропонувати найбільш оптимальні умови фінансування і страхування. До послуг клієнтів – вигідна кредитна пропозиція за програмою Renault Finance-лідера на українському ринку автокредитування і лізингова програма Renault Leasing.


Сервісна станція площею майже 1 000 кв. м. може обслуговувати до 40 автомобілів в день! Тут розташовані 12 постів, серед яких пост діагностики електронного обладнання, ділянка шиномонтажа і балансування, пост розвалу сходження. Фахівці сервісної станції мають багатий досвід роботи, і використовують інструменти та обладнання найвищої якості від провідних світових виробників. Всі клієнти автоцентру також можуть скористатися послугами автомийки.

Корпоративні стандарти Renault строго витримані у всіх аспектах діяльності автоцентру – від дизайну шоу-руму до рівня якості обслуговування. Провести час в очікуванні оформлення покупки клієнти автоцентру зможуть в комфортній зоні очікування. Там же є і дитячий куточок для самих маленьких автомобілістів.

Група компаній «АІС» пропонує своїм клієнтам і ряд інших переваг. Кожен покупець автомобіля стає учасником Програми Автолояльності АІС, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати знижки до 15% на товари і послуги.

Автоцентр Renault «АІС Запоріжжя» чекає вас:

м. Запоріжжя, вул. Брянська, 6, телефон (061) 280-30-06